ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *

ثبت نام اینترنتی

 


خواهشمندیم قبل از تکمیل فرم ثبت نام، اطلاعات زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

 

1. پس از تکمیل فرم ثبت نام، فیش بانکی، 2 قطعه عکس، کپی کارت ملی، کپی صفحه اول شناسنامه خود را برای تشکیل پرونده به آموزشگاه تحویل نمائید.

مبلغ تعرفه 879,625 ریال برای مراکز تهیه، تولید، توزیع، نگهداری، فروش و حمل و نقل مواد خوردنی و آشامیدنی برای 24 ساعت کلاس درس

مبلغ تعرفه 672,250 ریال برای اماکن عمومی فاقد تهیه وعرضه مواد غذایی از قبیل مهد کودکها، آرایشگاهها، حمامها، کمک کاران بیمارستان و غیره برای 20ساعت کلاس درس

لطفا مبلغ مورد نظر خود را به حساب شماره  1_3470948_800_137 نزد بانک اقتصاد نوین  واریز نموده و فیش مربوطه را همراه مدارک تحویل آموزشگاه نمایید.

2. شهریه واریزی حداکثر به مدت 3 ماه اعتبار دارد و در صورت عدم گذراندن کلاس های دوره بهداشت عمومی این شهریه باطل و مسترد نخواهد شد.

3. گواهینامه دوره بهداشت عمومی به مدت 3 سال و در سراسر کشور اعتبار دارد.

4. طبق بخشنامه سال 1395 افرادی که قبلا گواهینامه بهداشت دریافت کرده اند و برای تمدید ان اقدام می کنند ملزم به پرداخت شهریه مورد اشاره در بند 1 می باشند و ضمنا باید در کلاسهای درس مثل سایر افراد به مدت 24 یا 20 ساعت حضور یابند.

5. افرادی که مدرک تحصیلی آنها فوق دیپلم و یا بالاتر می باشد مشمول ماده 18 می باشند  به اختیار خود می توانند بدون حضور در کلاس درس در دوره شرکت نموده و فقط در آزمون مربوط به دوره حاضر خواهند بود. ضمنا نمره قبولی این افراد 14 از 20 نمره می باشد و اصل و کپی مدرک تحصیلی خود را به آموزشگاه تحویل نموده و آموزشگاه پس از بررسی اصل مدرک را به صاحب آن عودت می نماید .

6. . آموزش گیرندگانی که غیبت غیرموجه بیش از 4 ساعت داشته باشند، باید مجددا در دوره آموزشی بعدی ثبت نام نمایند.

7. جزوات آموزشی به زودی در سایت قابل مشاهده و دانلود می باشند.

8. گواهینامه تمام شرکت کنندگان در دوره های آموزشی بهداشت عمومی در صورت قبولی باید مورد تایید مرکز بهداشت شرق تهران قرار بگیرد و در سامانه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ثبت گردد، بنابراین پس از گذشت حداکثر حدود 10 روز از تاریخ آزمون شرکت کنندگان می توانند مراتب را در صفحه لیست نمرات سایت دنبال نمایند و بعد از آن برای گرفتن گواهینامه به آموزشگاه مراجعه کنند.
 جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک کنید.

فرم ورود

شما اینجا هستید: Home ثبت نام ثبت نام اینترنتی